Karmę B-ci Chart dostarczamy głównie na zasadzie miesięcznego abonamentu z cotygodniową dostawą do domu, zawsze w czwartki. Realizację dostaw rozpoczynamy od najbliższego czwartku następującego po dniu złożenia zamówienia. Prosimy o składanie zamówień na 3 dni wcześniej  – podyktowane jest to cyklem produkcyjnym karmy.

Przy składaniu zamówienia poprosimy o odpowiedzi na kilka podstawowych pytań dotyczących psa: wiek, waga i aktywność. Poprosimy Cię również o pozostawienie numeru telefonu i adresu mailowego, które ułatwią kontakt i terminowość dostaw.

Abonament miesięczny obejmuje cztery tygodnie. Jednorazowa opłata dotyczy zakupu 28 dziennych porcji.

Jeśli nie uda Ci się odebrać karmy w danym dniu, a jej termin ważności będzie wciąż aktualny, przywieziemy ją przy następnej dostawie. Jeśli termin ważności karmy nie pozwoli jej dostarczyć do Ciebie przy następnym terminie dostawy, przekażemy ją przed upływem terminu ważności do zaprzyjaźnionego schroniska.

Jeśli po pierwszym miesiącu korzystania z abonamentu B-ci Chart zaobserwujesz nadmierny wzrost lub spadek masy ciała psa i zdecydujesz się dokonać zmiany planu żywieniowego,  poinformuj nas o tym przy składaniu zamówienia na kolejny miesiąc – wspólnie zoptymalizujemy dietę Twojego czworonoga.

Abonament tygodniowy i pakiety próbne

Jeśli chcesz najpierw sprawdzić, czy Twój pies polubi naszą karmę i dobrze będzie ją tolerował możesz zamówić jeden z pakietów próbnych lub abonament tygodniowy.